EN

Przeładuj broń i do boju!

Space Pioneer

Odkrywaj nowe planety i bezlitośnie unicestwiaj obcych stających na twojej drodze.

Premiera w 4 KW. 2017

Liczy się każdy cios

Metal Fist

Wejdź do walki w Metal Fist – grze akcji stworzonej specjalnie z myślą o superszybkiej i efektownej rozgrywce na urządzeniach mobilnych.

Premiera w 4 KW. 2017

Zostań prawdziwym rajdowcem

Highway Getaway

Rzuć się do ucieczki na oczach milionów telewidzów w wyścigowej grze akcji Highway Getaway! Wybierz najszybszy samochód i tuninguj go wykorzystując szeroką gamę ulepszeń i przedmiotów, które pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy rajdowiec.

Manny Pacquiao wchodzi na ring!

Real Boxing® Manny Pacquiao

Wciel się w postać legendarnego, filipińskiego boksera i znokautuj swoich przeciwników jak prawdziwy mistrz ringu! Rozpocznij swoją karierę jako Manny Pacquiao i przeżyj emocje prawdziwego, sportowego widowiska.

Weź udział w legendarnych starciach

Real Boxing 2 ROCKY™

Walcz jak nigdy dotąd dzięki Real Boxing 2 ROCKY™ - kontynuacji wielokrotnie nagradzanego Real Boxing® i pierwszej prawdziwej grze w uniwersum ROCKY na urządzenia mobilne.

Największa gra bokserska

Real Boxing®

Poczuj się jak prawdziwy pięściarz! Real Boxing® jak żadna inna gra sportowa przenosi emocje bokserskich walk na platformy mobilne.

Wskocz do gry!

Road Hopper

Pobijaj swoje rekordy i pokonaj znajomych w mobilnej rozgrywce, która nie ma końca! Baw się w radosnym świecie pełnym barwnych postaci, niecodziennych miejsc i abstrakcyjnych przeszkód.

Oszałamiająca grafika w antycznym uniwersum

Godfire™: Rise of Prometheus

Zanurz się w epicką historię i eksploruj unikatowy świat, gdzie mit i technologia przenikają się nawzajem. Rozwijaj swoją postać i modyfikacji styl gry, abu stać się mocarnym wojownikiem. Doświadcz konsolowej jakość rozgrywki na ekranie urządzeń mobilnych!

Dla prawdziwych fanów skoków narciarskich

Ski Jumping Pro

Ski Jumping Pro nie pozwoli zamarznąć Waszym tabletom i smartfonom nawet w trakcie najchłodniejszego sezonu zimowego. Dzięki realistycznej grafice 3D, rozbudowanej karierze i dodatkowym trybom rozgrywki wcielicie się w skoczków narciarski rywalizujących o najwyższe sportowe trofea oraz pierwsze miejsca na listach rankingowych.

Twórz z nami kolejne hity

Cenisz niezależność?
Zgłoś swoją grę
do Vivid Games Publishing