EN

Platformy

Media Pack

Zawiera screeny
i informacje o grze

59 MB

Support

Opis

Real Boxing™ jak żadna inna gra sportowa przenosi emocje bokserskich walk na platformy mobilne. Dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine, nagraniu sesji Motion Capture oraz wykorzystaniu zaawansowanych animacji udało się stworzyć widowisko, które nieustannie zachwyca graczy na całym świecie.

Bogata oprawa graficzna Real Boxing™ idzie w parze z wciągającą rozgrywką oraz doskonałym sterowaniem. Wirtualni pięściarze wezmą udział nie tylko w trzech pasjonujących turniejach, ale spędzą wiele godzin na sali treningowej oraz zmierzą się z przeciwnikami z całego globu za pomocą Game Center.

Real Boxing™ jest dostępny za darmo w Apple App Store, Google Play oraz na nowej platformie cyfrowej Android TV.

Cechy

  • Sprawdź niespotykaną na platformach mobilnych oprawę graficzną oraz animację postaci.
  • Kontroluj swojego zawodnika dzięki intuicyjnemu sterowaniu dotykowemu lub wyjdź na ring i własnoręcznie poślij przeciwników na matę.
  • Weź udział w niezwykłych turniejach i pokonaj kilkudziesięciu wymagających bokserów o różnorodnych stylach walki.
  • Zwiększaj możliwości swojego pięściarza poprzez treningi w trzech mini grach.
  • Podłącz grę do telewizora i ciesz się rozgrywką jak na konsolach domowych.
  • Posłuchaj fantastycznej ścieżki dźwiękowej oraz owacji publiczności – poczuj niesamowitą atmosferę niczym z prawdziwego ringu.
  • Zagraj ze swoimi znajomymi oraz losowymi zawodnikami w trybie wieloosobowym i wspinaj się po szczeblach kariery na listach rankingowych.
  • Odblokuj nowe stroje i stwórz unikatowego pięściarza, wybierając kolor skóry, tatuaże lub fryzury.
  • Twórz własną strategię pojedynku, używając jednej z czterech specjalnych umiejętności, które natychmiastowo zwiększają możliwości boksera.

Aktualności

26 10 2016

Manny Pacquiao wchodzi na ring!

Z wielką ekscytacją formujemy, że niespełna pół roku od wprowadzenia na rynek gry Real Boxing 2 ROCKY™, podpisaliśmy kolejną umowę na wykorzystanie licencji bokserskiej światowego formatu. Na mocy umowy z azjatyckim wydawcą GTOKEN gra Real Boxing® wzbogacona zostanie o postać jednego z najlepszych bokserów na świecie – Manny’ego Pacquiao. „Real Boxing® Manny Pacquiao” zostanie wydany w II kwartale 2017 roku. – Boks to jedna z moich największych miłości i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się pasją i zamiłowaniem do tego sportu poprzez Real Boxing® – komentuje Manny Pacquiao.Więcej szczegółów dotyczących umowy znajduje się w informacji prasowej do pobrania poniżej.

01 02 2016

Real Boxing® powalczy o chińskich graczy

Od dzisiaj Real Boxing® dostępny będzie na 12 nowych platformach w Chinach. Dzięki ubiegłorocznej umowie z XiaoAo (Beijing Autothink Technology), gra pojawi się m.in. w kanałach sprzedaży takich dystrybutorów jak 360 Mobile Assistant (Qihoo 360), Baidu Mobile Assistant czy Xiaomi. Łącznie posiadają oni ponad 65% udziału w rynku mobilnych gier na urządzenia z systemem Android w Chinach. – Obecność naszego produktu w sklepach 5 z 10 największych (według TalkingData) dostawców oferujących gry na Androida w Chinach to dla nas duża szansa. – komentuje Michał Michalczenia, Business Development Manager w Vivid Games. – Współpraca z XiaoAo otwiera przed nami rynek chiński na dystrybucję naszych kolejnych tytułów oraz gier, które planujemy wydać w ramach działalności wydawniczej Vivid Games Publishing – dodaje.Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

22 09 2015

Real Boxing® w Humble Bundle

Real Boxing®, flagowy produkt firmy Vivid Games, od dziś dostępny jest w ramach pakietu Mobile Bundle na platformie Humble Bundle. Humble Bundle to największy gracz na rynku tzw. pakietów na świecie. W ramach promocji gracze którzy zdecydują się na zakup pakietu gier w którym znajduje się Real Boxing®, będą mieli darmowy dostęp do całej zawartości gry, za którą zwykle trzeba dodatkowo płacić w ramach mikropłatności. W modelu sprzedaży Humble Bundle to użytkownik określa ceną jaką jest w stanie zapłacić za określoną liczbę aplikacji. Część przychodów trafia na cele charytatywne.

24 07 2015

Real Boxing® w Humble Bundle

Od dziś Real Boxing® w wersji na PC, oferowany jest na platformie Humble Bundle. Amerykańska firma to największy gracz na rynku tzw. pakietów na świecie. W lipcowej „paczce”, Real Boxing® będzie oferowany w kategorii Humble Weekly Bundle: Simulators 4. Oferowane przez Humble Bundle „paczki” z grami potrafią zarobić nawet ponad 10 mln USD. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

17 07 2015

Real Boxing® Miami Beach Update

Aktualizacja Miami Beach oferuje zupełnie nową, inspirowaną klasycznymi chodzonymi bijatykami przygodę w trybie Arcade, gdzie graczom przyjdzie zmierzyć się ze Złowieszczym Erykiem i jego gangiem bokserów by wyzwolić plażę spod tyranicznych rządów klauna. Miami Beach Update to także ponad 30 inspirowanych rozrywką retro oraz współczesną popkulturą przedmiotów do odblokowania, które służą do modyfikacji wyglądu i umiejętności bokserów, przygotowana specjalnie na potrzeby trybu ścieżka dźwiękowa, a także nowa minigra, w której gracze mogą wygrać fantastyczne nagrody. Gracze mogą pobrać Miami Beach Update z Apple App Store za darmo już teraz. Na Google Play aktualizacja pojawi się wkrótce.

26 06 2015

Premiera Real Boxing® na PC w Korei

Od dzisiaj Real Boxing® dostępny jest dla posiadaczy komputerów PC w Korei. Gra dystrybuowana jest za pomocą sieci sprzedaży firmy SKT, co jest następstwem ramowej umowy o współpracy podpisanej z firmą Ubitus. SKT to operator sieci komórkowej, wchodzący w skład jednego z największych koreańskich czeboli. W Korei gra pojawi się w dystrybucji również poprzez firmy LG U plus oraz KT Corporation. Przypomnijmy, że dzięki ramowej umowie o współpracy z tajwańską firmą Ubitus, Real Boxing® w wersji PC trafi także do sieci sprzedaży azjatyckiego partnera na terenie Chin, Tajlandii, Tajwanu i Hong Kongu. W Chinach będzie dostępny m.in. w portalu Alibaba.com. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

17 06 2015

Real Boxing® na konsoli Razer Forge TV

Real Boxing® będzie promowany na konsoli Razer Forge w technologii Android TV. Kampania promocyjna rozpocznie się jeszcze w czerwcu. Flagowy tytuł firmy Vivid Games promowany będzie zarówno cyfrowo na konsoli Razer Forge TV, jak również na stoisku firmy podczas trwających aktualnie w Los Angeles targów E3 - największych konsumenckich targach branży elektronicznej rozrywki. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.

08 06 2015

Real Boxing® króluje na PlayStation Vita

 Flagowy tytuł studia Vivid Games to najchętniej kupowana w europejskim PlayStaton Store gra na przenośną konsolę Sony w zeszłym miesiącu. Real Boxing zanotowało lepszy wyniki niż m.in. najnowsza odsłona serii FIFA czy Minecraft. Tym samym produkcja pozostaje w czołówce najpopularniejszych gier na PlayStation Vita.

23 04 2015

Real Boxing® King of the Ring Update

King of the Ring Update flagowej gry firmy Vivid Games wprowadza szereg nowości dla graczy m.in. system wyzwań i nagród Daily Rewards, a także liczne ulepszenia rozgrywki. Gra Real Boxing® wraz z nową aktualizacja dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie Apple App Store. Aktualizacja w wersji na urządzenia z systemem Android pojawi się w Google Play już jutro, 24 kwietnia.

20 04 2015

Vivid Games rozszerza wpływy w Azji

Na podstawie kontraktu Real Boxing PC będzie dystrybuowany na terenie Tajlandii, Chin, Tajwanu i Hong Kongu za pośrednictwem partnerów o ugruntowanej pozycji rynkowej, takich jak Alibaba, True Telecom czy Yahoo.Wydanie Real Boxing z pomocą lokalnego partnera jest kolejnym krokiem w realizacji strategii spółki na rok 2015 i kolejne lata.Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej. Informacja prasowa do pobrania poniżej.