EN

Platformy

Media Pack

Zawiera screeny
i informacje o grze

20 MB

Support

Opis

Walcz jak nigdy dotąd dzięki Real Boxing 2 ROCKY™ - kontynuacji wielokrotnie nagradzanego Real Boxing™ i pierwszej prawdziwej grze w uniwersum ROCKY na urządzenia mobilne. Wejdź na ring jako Rocky Balboa i przeżyj epickie pojedynki z legendami bokserskiej sagi jak Apollo Creed, Clubber Lang i Ivan Drago. Walcz i wygrywaj postacie i przedmioty inspirowane filmami z serii ROCKY. Stwórz własnego boksera i trenuj pod okiem Mickey Goldmilla by zostać Mistrzem Świata w trybie Kariery płynnie łączącym rozgrywkę dla pojedynczego gracza oraz rankingowy tryb multiplayer. Stwórz własny styl gry dzięki setkom unikatowych przedmiotów, umiejętności i ciosów, a także rozwijając statystyki postaci. Gotowi do kolejnej rundy?

Cechy

  • Walcz jako Rocky Balboa, stań oko w oko z legendami bokserskiej sagi i wygrywaj unikatowe przedmioty inspirowane filmami z serii ROCKY
  • Ekscytujący tryb Kariery płynnie łączący rozgrywkę singleplayer i rankingowy multiplayer
    Korzystaj z szerokiego wachlarza potężnych ciosów i umiejętności specjalnych
  • Walcz i odblokowuj setki unikatowych przedmiotów ekwipunku -Stwórz własny styl gry poprzez rozwijanie umiejętności i statystyk swojego boksera
  • Graj w ekscytujące minigry, korzystaj z bogatych funkcji społecznościowych oraz spróbuj szczęścia w loterii
  • Niesamowita grafika stworzona w technologii Unreal Engine 4

Co nowego w Real Boxing 2 ROCKY™?

10 02 2017

"Złoty Bell" dla Real Boxing 2 ROCKY™

Real Boxing 2 ROCKY™ został wybrany Grą Mobilną roku podczas uroczystej gali wręczenia nagród Mobility Trends w Warszawie.

06 02 2017

Najnowsza aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

W ostatniej odsłonie Real Boxing 2 ROCKY loteria została poddana kompletnej przebudowie dzięki wdrożeniu systemu LOTTERY ROYALE. Wszystko po to, by zapewnić graczom jeszcze więcej angażujących i ciekawych doświadczeń z nowymi kartami, nagrodami i możliwością odblokowania unikalnych przedmiotów. Od teraz gracze poprzez system loterii mogą odblokować dodatkowy sprzęt, a nawet skórki dla bokserów. Oczywiście, Lottery Royale musi iść w parze z wielkim turniejem Grand Lottery Royale, gdzie gracze będą mogli wygrać niedostępne wcześniej nagrody! Dla wszystkich bokserów, którzy uważają że widzieli już wszystko - udowodnimy, że się mylą!Aktualizacja LOTTERY ROYALE dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

12 12 2016

Świąteczna aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Przygotuj się na Świąteczną aktualizację, a w niej: nowy tryb świąteczny - doświadcz całkowicie nowych wrażeń w starciu z unikalnymi bossami, włączając w to Człowieka-Renifera, Iceberga I przypakowanego Świętego Mikołaja we własnej osobie; nowe świąteczne turnieje - pokonuj przeciwników i wygraj nagrody specjalne dostępne tylko w okresie świątecznym; nowy motyw świąteczny w menusach - świąteczna muzyczka i klimatyczny śnieg; nowy zestaw kart w loterii – ciekawe co uda Ci się wyciągnąć z pod choinki; przeceny na zakupy w grze - ponieważ poczuliśmy nastrój obdarowywania!Świąteczna aktualizacja dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

16 11 2016

Mija rok od premiery Real Boxing 2

Wejdź na zupełnie nowy bokserski poziom w "Aktualizacji Jubileuszowej " do Real Boxing 2 ROCKY™ i świętuj 1 rocznicę gry!"Aktualizacja Jubileuszowa" wprowadza nową treść, w tym: nagrywanie powtórek - możliwość nagrania, analizy, edycji i udostępniania najciekawszych wybranych fragmentów walk; tryb stajni bokserskiej - zarządzaj swoją własną drużyną bokserów; nowego przeciwnika specjalnego - stań do walki z Legendarnym Golemem i wygraj unikalny zestaw przedmiotów; nowe turnieje - świeże zasady i nowe mechaniki. "Aktualizacja Jubileuszowa" dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

21 09 2016

"Miażdżący cios" - aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Zniszcz swoich przeciwników dzięki najnowszej aktualizacji “Miażdżący cios” w Real Boxing 2 ROCKY. Spraw, że Twój bokser będzie jeszcze potężniejszy wkraczając na ścieżkę przygotowań do pojedynku z Lizardmanem we własnej osobie. Zdominuj nadchodzące Mistrzostwa!Aktualizacja “Miażdżący cios” wprowadza do Real Boxing 2 ROCKY: nowe turnieje na nowych zasadach oraz świeże mechaniki oferujące ruchy specjalne i ciosy, które najprościej rzecz ujmując zmiotą przeciwników w ringu; nowy przeciwnik specjalny – Lizardman, który wypełzł ze swojej jaskini aby stanąć w przeciwnym narożniku; wyższy level cap – 10 dodatkowych poziomów; więcej efektów specjalnych, w tym bardziej dynamiczna kamera i inne. “Miażdżący cios” dostępny jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

04 07 2016

Nowa aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Real Boxing 2 ROCKY™, pierwsze pełnoprawna gra z uniwersum ROCKIEGO na urządzenia mobilne uderza z impetem dzięki nowej aktualizacji “Zdobądź Mistrzostwo” dostępnej od dziś za darmo w Apple App Store. Najnowsza aktualizacja wprowadza różnorodne turnieje sieciowe, w których gracze z całego świata mogą walczyć ze sobą o tytuł Mistrza i odjazdowe nagrody. Nowością jest także funkcja „Codzienne Propsy”, która dzień po dniu stawia przed graczami coraz większe wyzwania i jeszcze bardziej odjechane nagrody. Gracze poszukujący nowych wymagających przeciwników zapewne ucieszą się z powrotu Demona - ulubieńca publiczności z pierwszej części Real Boxing®. W ramach wydarzenia do zdobycia jest zestaw demonicznego ekwipunku, a także skórka dająca graczom wygląd tego unikatowego bossa. Aktualizacja zapewnia także jeszcze lepsze doznania na wszystkich obsługiwanych urządzeniach dzięki licznym udoskonaleniom technicznym. Aktualizacja “Zdobądź Mistrzostwo” gry Real Boxing 2 ROCKY™ dostępna jest za da...

31 03 2016

Premiera Real Boxing 2 ROCKY™

Od dziś gracze na całym świecie mogą pobrać najnowszy rozdział wielokrotnie nagradzanej bokserskiej serii od Vivid Games. Real Boxing 2 ROCKY™ stanowi pierwszą pełnoprawną produkcję na licencji ROCKY na urządzenia mobilne. Real Boxing 2 ROCKY™ pozwala graczom wcielić się w Rockiego Balboa, lub stworzyć własną sylwetkę pięściarza i zmierzyć się z legendami bokserskiej sagi takimi jak Apollo Creed, Clubber Lang czy Ivan Drago. Rywalizując w trybie kariery gracze będą mogli odblokować wygląd ikonicznych postaci z serii ROCKY, z którymi przyjdzie im się zmierzyć, a także zdobyć ponad 40 nowych przedmiotów do modyfikacji ekwipunku zawodnika inspirowanych filmami. Real Boxing 2 ROCKY™ zawiera również gratkę dla fanów najnowszej odsłony filmowej serii, zeszłorocznego megahitu "Creed". Jednym z przeciwników w grze jest teraz "Pretty" Ricky Conlan - główny rywal Adonisa Johnsona. Oprócz nowej rozbudowanej zawartości, aktualizacja udoskonala rozgrywkę, m.in. poprzez modyfikację trybu kariery. Gr...

19 02 2016

Mobile Trends Award dla Real Boxing 2™

2016 Najnowsza produkcja studia Vivid Games została wybrana najlepszą grą mobilną podczas uroczystej gali wręczenia nagród Mobile Trends Awards w Krakowie. Nagrody Mobile Trends Awards zostały przyznane po raz piąty. W 2013 roku w konkursie wyróżniono Real Boxing™. W 2015 do nagrody nominowany był także Godfire™: Rise of Prometheus.

18 02 2016

Nowa aktualizacja Real Boxing 2 CREED™

Oficjalna mobilna gra filmowego megahitu CREED wzbogaca się o dodatkową zawartość w tym dodatkowe opcje modyfikacji wyglądu zawodnika, nowych Unikatowych Bossów do pokonania i boosty. W Showman Update gracze mają możliwość odblokowania i przejęcia wyglądu Unikatowych Bossów na swoich zawodników, zyskując także dostęp do specjalnych bonusów. To także okazja by zmierzyć się z nowymi Unikatowymi Bossami, by zdobyć potężne nagrody. Aktualizacja wprowadza do gry także nowe boosty, którymi graczę będą mogli zaskakiwać swoich rywali, a także usprawnia działanie trybu dla wielu graczy. Aktualizacja Showman Update dostępna jest za darmo w Apple App Store. Zawartość aktualizacji pojawi się na urządzenia z systemem Android wkrótce.

17 12 2015

Pierwsza aktualizacja Real Boxing 2 CREED™

Pierwsza aktualizacja oficjalnej mobilnej gry filmowego megahitu CREED rozgrzewa graczy nowymi wyzwaniami, przeciwnikami, wciągającymi funkcjami społecznościowymi, oraz wersjami językowymi. Dostępna za darmo aktualizacja Winter Update pozwoli graczom zmierzyć się z nowym, wymagającym typem przeciwnika, dostępnym jedynie przez określony czas za pokonanie których do zdobycia są unikatowe nagrody. Aktualizacja to także 9 zupełnie nowych, potężnych przedmiotów, oraz możliwość wysyłania prezentów do przyjaciół i rywali. Od dnia dzisiejszego tytuł dostępny jest również w tureckiej, brazylijskiej oraz tajskiej wersji językowej.Real Boxing 2 CREED™ wraz z aktualizacją Winter Update mozna pobrać za darmo ze sklepu Apple App Store oraz Google Play.